X
Back to the top

O NÁS

Jsme FIVE O’CLOCK TEA nebo taky 5OT, ČAJE… kytary, basa, bubny, trocha samplů, špetka rapu, melodie, silný refrény… kapela z Prahy. Doma jsme ale hlavně na prosluněnejch festivalech a v podzemní temnotě hudebních klubů. Tam je nám dobře, naše srdce ožívají, tam se s vámi dělíme o naši energii a na oplátku čerpáme trochu té vaší!

Projezdili jsme naši zemičku křížem krážem, odehráli stovky koncertů… sami, ale i po boku kamarádů z Wohnout, Divokýho Billa, Loly (běžící i neběžící), Letů mimo, zakázanÝho ovoce, Post-it, Cocotte Minute, Gaia Mesiah… předskakovali jsme Dog Eat Dog, dvakrát. Vyhráli jsme soutěž Rock Nymburk a byli ve finále Coca Cola Popstar. Hráli jsme ve dne, v noci, hráli jsme i tři koncerty v jeden den, najezdili jsme tisíce km v dodávce, snědli stovky baget na benzínkách, vypili pivovar, lihovar a vinotéku… A to vše pro vás!

Máme za sebou čtyři desky: Sám Sebou, Třeba se Najdou, Frčíme si na Páru (a její reedici) a zatím poslední počin To dobrý je v nás. Na YT můžete shlédnou naše klipy na pecky Poslední krok, Cesty, Slunovrat, Helmut, To dobrý je v nás a na Crawling – akustický cover od Linkin Park. Naše skladby stihly zabodovat v hitparádách a pořadech rádií (RockZone 105,9, Beat a rádia Gama) i televizích (ČT, Óčko, Slušnej kanál). Jsme mimiojiné autory generačních výpovědí Poslední krok, Slunovrat, Cesty, ale i hudební pornopolemiky Helmut a pěstitelský hymny Sejou.

Od roku 2023 jsme čistým boybandem a stále věříme, že „TO dobrý je v nás“!

FIVE O'CLOCK TEA JSOU...

tom

ToM

Zpěv
richie

Richie

Kytary, zpěv, programming
ondra

Ondra

Kytara, zpěv
doly

Doly

Basa, zpěv
thms

Thomas

Bicí

Sleduj nás